Červen 2012

Lidi, ani nevíte...

30. června 2012 v 23:17 | autor neznámý |  Mé poznámky
Dobrý večer,
upřímně - myslím, že můj začátek je velice dobrý. Ani jsem nečekala, že se má "báseň" na téma týdne bude líbit tolika lidem. Asi jsem se podcenila! Mimochodem, líbilo by se vám, kdybych své básně pokaždé takhle rozepisovala?
A k přezdívce - v anketě zatím vyhrává Namenlos - bezejmenný se šesti hlasy, zatím co Unkreatur - un-děsivé, ošklivé
kretaur stvoření s jedním. Je to celkem škoda, protože Unkreatur je originální už tím, že neexistuje. Bohužel, příjde mi originální si říkat Bezejmenný... *dilema kvůli přezdívce, to je vtip? To se mi dnes už stalo!*
Jinak, něco se tu objeví buď zítra, nebo v pondělí ráno. Což mi připomíná, jak bába vždy nadává, že snad ani nejsem ženská, jakej mám nepořádek. Nojo, aspoň bude sranda.
A nezapomeňte, že se mě TADY můžete ptát na cokoliv, co vás o mě zajímá až do 15. 7.!
Mějte se! ;)

Dotazník

28. června 2012 v 6:26 | autor neznámý |  Můj život
Dobré ráno,
včera jsem slíbila, že sem něco hodím. Takže...
Napište mi, co vás o mne zajímá! Žádná otázka není hloupá! Odpovědi na otázky zveřejním nakonci třetího týdne, tudíž 15. 7. Můžete se ptát na cokoliv, jen si prosím rozmyslete, zda je dotaz správně formulovaný a zda je to opravdu to, co vás reálně zajímá.
Na nevhodné a až příliš osobní otázky neodpovím, ale veřím, že vás to ani nenapadne, se na něco takového zeptat,
Takže, vzhůru do toho! Pište mi do komentářů!

Lidi...

27. června 2012 v 22:01 | autor neznámý |  Mé poznámky
Krásný a temný večer,
jistě jste si všimli, že jsem stále jako "autor neznámý" a do komentářů se podepisuji dvěma jmény oddělené lomítkem. Odpověď je prostá - můj "miláček" mozek je sakra vygumovanej. Prosím vás, která přezdívka by byla lepší? (anketa)
Taky už mám zřejmě kompletní design blogu i s rozcestníky a info menu. Jen ta aktivita momentálně vázne, ale nezoufejte! Prázdniny jsou za rohem a proč nestrávit krásné slunné rána volných dní zalezlá doma u PC? Noťas zatím nemám, takže mile ráda budu psát doma své koniny.
Taky jsem se rozhodla, že sem hodím článek, kde se mě budete moci ptát a já na konci lhůty zveřejním článek s odpovědi. Takže tu něco takového ráno očekávejte. A poměrně brzo, vstávám nelogicky brzy ráno.
Ach jak já nesnáším předsudky... a co vy? Patříte (třeba i občas nevědomky) do skupinky lidí s pár předusdky, nebo se jich straníte jako já?
Vaše názory mne zajímají!

Rozcestník poprvé

27. června 2012 v 21:45 | autor neznámý

Tak... a jsem konečně tu, ale...

26. června 2012 v 21:07 | autor neznámý |  Mé poznámky
Krásný den,
tak jsem se rozhodla a blog založila. Začátkem musím říct pár normálních slov, že? Přemýšlela jsem, že bych všechno psala ve verších, ale to bych sem přidávala něco asi tak jendou za čtrnáct dní. Říkala jsem si, že by to vypadalo propracovaně, ale nechci být tak málo aktivní. Ale co je nejdůležitější, nevím si už pár dní rady s přezdívkou (anketa) ... Poraďte mi prosím - Namenlos nebo Unkreatur? Nevím si rady...
(Namenlos = bezejmenný, tohle slovo lze přeložit. Unkreatur není, neexistuje. Un- je předpona a používá se když je něco ošklivé, odporné. - Unschön=nehezký)

Taky bych chtěla poděkovat Zaiře* za úžasný desing. Je boží, Zai!

Hmm... to je asi vše, co jsem vám chtěla povědět. Jo, a prosím ty co nesnáší německo a tvrdí/myslí si, že to jsou zkurwený nacisti tak prosím, zkuste se zamylet nebo blog moc nenavštěvovat. (Nic ve zlém, ale nesnáším předsudky)

Mějte se! ;)

Vše co jednou začne...

22. června 2012 v 18:07 | autor neznámý |  Mé poznámky
... stejně jednou skončí.