Ach, toho se nedočkám...

3. srpna 2012 v 0:29 | Namenlos |  Můj život
Hezký večer,
asi před dvěma hodinami jsem četla nějaké články o Rammstein a narazila jsem na velice "pěknou a chytrou" diskuzi u článku Rammstein si myslí, že Tokio Hotel nereprezentují německé kapely. Dobrá, to je jejich názor, vždyť každý máme svůj názor, a kdyby nám měl každý za naše názory nadávat, praskla by nám hlava, nebo leště líp - lidstvo by už ani nebylo, jak by se všichni vzteky pozabíjeli! Uznávám, že v hloubi duše je malinký zárodek myšlenky, že mají pravdu. Vždyť na jednu stranu hodně německých kapel je založených na pořádném metalu. Ale za boha netvrdím, že TH jsou špatní teploušci s otřesnou hudbou a slabými texty! Nechápu a nikdy ani nepochopím, že někdo o někom říká, že neumí zpívat, hrát, nebo cokoli jiného a že je to jen pitomej kokot bez talentu. Takoví lidé jsou skálopevně a slepě zaměření na své idoly, na kterých vidí jen klady a samé perfektnosti a když někdo jiný řekne o jeho idolovi jak je špatný, hned musí říkat 'Nezáviď! Jen sprostě závidíš!'. Ale nejsou tyto věty jen masti na duši, kterými si brání své "perfektní" miláčky a chrání tak svou oddanost onomu oblíbenci? Když někdo tvrdí o mých oblíbencích, že jsou špatní nebo nedej bože otřesné karikatury bez talentu, NIKDY by mne nenapadlo, že to říká ze žárlivosti! Vždyť je to jeho názor. Co když to myslí opravdu vážně a onu osoby, či osoby, opravdu nemusí nebo i nenávidí? Vžijte se do jeho situace. Řekněte si, koho nesnášíte a jaké názory na ně/něj/ni máte. Kráva? Debil? Neandrtálec bez kousku talentu? Nebo prostě jen 'Jo, dobře tohle není můj styl, tohle týpka nemám rád/a'? A myslíte si to proto, že žárlíte? Zcela jistě mohu říci, že ne. A proč? Protože někteří lidé nejsou schopni pochopit své okolí a srovnat si jejich názory se svými. Neumí to, nechtějí, jen to slepě odhání a tvrdí, že je to žárlivost. Dobře, když se na FB objeví fotka pěkně vyvinuté blondýny, může si ona dívka opravdu myslet, že je to silikonová vygumovaná blondska, i když ji nezná. Ale aspoň jednou tisícinou procenta by byla ráda za její postavu. Dobře, tady to žárlivost být může. Ale když někdo například řekne, že JB je buzíček s ženským hlasem, pravděpodobně to je proto, že ho nesnáší a má rád úplně jiné interprety. Ne proto, že závidí! Na jednu stranu JB taky nesnáším jeho hlas mi přijde trochu víc zženštilý, protože z metalu jsem zvyklá na hluboké mužské hlasy až chrapláky, ale na druhou stranu nemám ráda názory, že je gay a neumí zpívat.

Byla bych ráda, kdyby si lidé uvědomili, že každý člověk na naší planetě má svůj vkus a líbí se mu něco jiného. A už jen proto, nemůžeme říci, že ten je nejlepší na světě a tam mu nesahá ani po chodidla. Vezměme si jeden, zcela jiný příklad z jiné sféry názorů. Na nějaké stránce se objeví fotka tarantule, nebo jiného tropického či prostě velkého pavouka. A co se najdou za komentáře? 'Fůj! Ble!' 'Tohle potkat, dostanu infarkt!' nebo 'Plamenomet na to!' ale taky i 'Krasavec, toho tak mít doma v terárku!' 'Nádhera.' 'Náhodou je pěknej!'. Vidíte? I ten pavouk má své příznivce a 'hatery', daloby - li se to tak říci.
Jedno z mých největších přání je, aby lidé přestali s větami 'Kokot, Č*rák, nemá talent, ať zaleze zpět tam, odkud přišel!'. Ale jak tak koukám, tohoto se nikdy nedočkám.
Vždy, když vidím tyhle názory u mých oblíbenců řeknu si 'Nesprávný názor, Nezralý názor, Jak tohle může říct?' a čtu s nezájmem a zároveň pobaveností dál, popřípadě jdu na jiný článek, abych si nekazila náladu. Uznávám, že když tohle vidím, mám někde hodně hluboko v, jak se říká srdci, chuť rozbrečte se nebo dotyčnou osobu pořádně praštit. Ale především si představím svět, bez předsudků a zbytečné nesmyslné nenávisti. Krása, co říkáte? ;)
Ale zpět k tomu článku o R+ a TH. Byla tam převaha komenrářů 'Rammsteini jen závidí.' 'Vždyť už to jsou dědci!' 'Prostě nesnesou, že se o nich mluví míň než o TH.' 'Kokoti, jen závidí.' 'Tokio Hotel jsou milionkrát lepší než Rammstein.' apod. Dobře, tohle mne hodně hluboko pořádně a neuvěřitelně zabolelo. Ale na druhou stranu jsem ráda, že se tam našly i komenty '… a mají pravdu.' 'Trochu úctu! Až si projdeš jejich celou cestu, odehraješ to co oni… nebo jenom DOKÁŽEŠ dojít tam kam oni, tak pak můžeš říct "jo, to byli staří dědkové, co oproti mně nic nedokázali". 'Haha :D tihle "dědci" jak nazýváte legendy jsou... Rammsteini jsou známí všude'. Dobře, jak jsem nahoře tvrdila, není možné říkat, že někdo je legenda a někdo jenom loser, nebo na něj nemá. Já jsem ráda proto, že se tam našlo pár lidí co R+ zastali. A když já někdy řeknu, že Rammstein jsou nejlepší a největší legendy, nebo tak, myslím to tak, že je to pro můj vkus nejlepší. Že mám ráda je a oni jsou ti, kdo perfektně sedí do mého hudebního vkusu. Mám je ráda - někdo může chápat i miluji je. Že ten druhý interpret, teď to myslím obecně, nezapadá do mého žánru. Ne tak, že jsou nejlepší na světě, nikdo na ně nemá a nikdy mít nebude a na světě neexistuje lepší kapela!
Prosím proberte se. Je opravdu nutné se hádat kdo je lepší, když pravdu nemá ani jedna strana?
Fanynky co nesouhlasíte, křižujte mne! Jsem připravená a naprosto přijímám vaše nadávky. Jen se do mě pusťte, klidně, já to přijmu! A s chladnou hlavou. Dělejte mi cokoliv, mučte mne! Je to můj názor a pokládám za správné, respektovat všechny názory.
No, doufám, že jsem vás neunudila k smrti a najde se tu pár lidí, co bude aspoň z poloviny souhlasit a přečetli to
celé. Jinak, zítra - moment, co to melu? Už je půlnoc - dnes večer se tu objeví nějaká má tvorba. Tentokrát to nebudou jen stupidní básničky, ale i... příběh? Povídka? A vlastně to je jedno, prostě se tu objeví text s rýmy i bez.
Dobrou a pořádně se vyspěte. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zaira* Zaira* | Web | 3. srpna 2012 v 18:26 | Reagovat

Máš pravdu ;)

2 Vendy Vendy | Web | 5. srpna 2012 v 19:56 | Reagovat

Skvělá úvaha. Po pravdě nemám ráda ani Rammstain, ani TH -  i když si myslím, že Rammstain jsou jako muzikanti lepší, kvalitnější. Tokio Hotel jsem si poslechla ze zvědavosti a nic moc mi to neřeklo. Ale to neznamená, že pro spoutu fanynek nejsou přitažliví. Zřejmě mají nějaké kouzlo, které jsem prostě neobjevila. A vůbec, hudby je takový výběr, že si každý určitě najde to své... A netřeba být sprostý jen kvůli tomu, že se mi příslušná kapela nelíbí.

3 LarrySmook LarrySmook | E-mail | Web | 12. května 2018 v 11:38 | Reagovat

http://zrenie.org.ru/component/k2/itemlist/user/96332  смотреть мультфильм онлайн боевики 2015   В хорошем качестве online фильм  http://www.ecodesingenieria.com/component/k2/itemlist/user/305393

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama